فروش خشکبار
خانه / کتیرا / آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان :

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان با قیمت عمده و به روز توسط شرکت بازرگانی سان رایز به شکل عمده و تخصصی اعلام می شود. خوشبختانه کتیرا به عنوان ، یکی از نام آشنا ترین گیاهان دارویی، بهداشتی، آرایشی، خوراکی و … در کشور ما، کاملا شناخته شده است.

برای بررسی آخرین قیمت کتیرا در بازار بهتر است که به محل رویش و برداشت این محصول مراجعه شود . بیشترین عرضه کتیرا و برداشت این محصول که حاصل فرآوری صمغ چند نوع گیاه گَوَن کمیاب است در شهر اصفهان و روستاهای اطراف آن برداشت می شود به همین دلیل خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان  از رونق و رشد خوبی برخوردار بوده است .

آخرین قیمت کتیرا در بازار جهانی نیز پیرو آخرین قیمت کتیرا در بازار داخلی ایران است خوشبختانه گیاه گون تنها در تعداد محدودی از کشورهای جهان می روید و چه بسا تعدادشان حتی به تعداد انگشت های یک دست هم نمی رسد . گیاه کون یکی از پرکاربردترین و متنوع ترین گیاهان وحشی ایران است.

و نیز مانند کشورهای دارای انواع کتیرا بسیار محدود است و هر یک از این گونه ها در قالب موارد خاصی به کار، برده می شود.

بازرگانی سان رایز، از جمله شرکت های بسیار نادر و معتبری است که با فراهم آوردن شرایطی برای سنجیدن و اطلاع از آخرین قیمت کتیرا در بازار داخلی ایران بویژه در بازار اصفهان و آخرین قیمت کتیرا در بازار صادراتی و با قیمت جهانی مشخص و نیز دسته بندی انواع کتیرا و خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان با اعلام آخرین قیمت کتیرا بعنوان مرجع در سایر بازارهای داخلی و خارجی توانسته طی سالیان اخیر، با صادر نمودن انواع کتیرا به دیگر کشورها و همچنین سرازیر نمودن با کیفیت ترین نمونه های این گیاه در بازار اصفهان و بازار تهران ( که تقریبا بازار اصلی خرید و فروش کتیرا در ایران است ) و دیگر استان ها، این محصول را به هموطنان عزیزمان و اهالی دیگر کشورها، آشنا کند.

هرچه میزان نشاسته کتیرا بالاتر باشد، حالت ژلاتینی آن هم افزایش می یابد

آخرین قیمت انواع کتیرا ی ایرانی :

اعلام آخرین قیمت کتیرا و خرید و فروش انواع کتیرا در بازار تهران و بازار اصفهان در این مجموعه صورت می گیرد بدین جهت می توان گفت که به طور کلی انواع کتیرا ی ایرانی به چند نوع تقسیم می شود که هر یک از آنها با توجه به نیاز مشتریان، در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم به صورت مختصر به آخرین قیمت کتیرا انواع کتیرا نگاهی داشته باشیم، می توانیم بگوییم که موارد زیر مهم ترین سرفصل های آن است :

  1. آخرین قیمت کتیرا خرمنی
  2. آخرین قیمت کتیرا مفتولی
  3. آخرین قیمت کتیرا پنبه ای سفید
  4. آخرین قیمت کتیرا نواری یا روبان مانند
  5. آخرین قیمت کتیرا برگه ای یا ورقی

این تفاوت در انوع کتیرا بدلیل تفاوت در ترکیبات آنها است . به طور کلی کتیرا، شامل ۱۱ الی ۱۷ درصد آب، ۵ تا ۶ درصد ماده های معدنی، و بین ۴ تا ۶ درصد مواد نشاسته ای است . با توجه به تفاوت این مقادیر، در انواع کتیرا ، کاربرد آنها نیز با یکدیگر متفاوت است و به نام هایی که گفته شد نامیده می شوند .

به طور مثال هرچه میزان نشاسته کتیرا بالاتر باشد، حالت ژلاتینی آن هم افزایش می یابد، و در بیشتر موارد کتیراهای دارای نشاسته ی بالاتر در لوازم آرایشی و همچنین داروها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است بگوئیم که میزان ژله ای بودن کتیرا نسبت مستقیمی  با مقدار واسکوزیته آن دارد .

این تفاوتها سرچشمه اصلی تعیین آخرین قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در بازار تهران و اصفهان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع مختلف کتیرا

انواع کتیراکدام است : انواع مختلف کتیرا در شرکت بازرگانی سان رایز خرید و به فروش …

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین : فروش کتیرا مفتولی پنبه …

قیمت کتیرا در بازار جهانی

اعلام قیمت کتیرا در بازار جهانی توسط بازرگانی سان رایز : گیاه کتیرا ، با …

قیمت کتیرا صنعتی در بازار

قیمت کتیرا صنعتی در بازار : قیمت کتیرا صنعتی در بازار هر ساله در حال …

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز : یکی از تامین کننده …