فروش خشکبار
خانه / انجیر خشک / آخرین قیمت هرکیلو انجیرخشک صادراتی استهبان در سال ۹۹

آخرین قیمت هرکیلو انجیرخشک صادراتی استهبان در سال ۹۹

آخرین قیمت هرکیلو انجیرخشک صادراتی استهبان در سال ۹۹

بازرگانی سان رایز صادرات انجیر خشک بصورت عمده را هر ساله با شروع برداشت انجیر خشک از انجیرستانهای شهر استهبان آغاز می کند در این بین مشتریان عمده انجیر که بیشتر از کشورهای اروپائی هستند در صدد تامین نیاز خود برآمده و طبق روال سالهای گذشته برای اطلاع از آخرین قیمت هر کیلو انجیر خشک صادراتی در سال ۹۹ با کارشناسان ما در تماس خواهند بود.

آخرین قیمت هرکیلو انجیرخشک

بنابراین بهترین زمان اعلام آخرین قیمت هر کیلو انجیرخشک صادراتی استهبان در سال ۹۹ می تواند همزمان با فصل برداشت این محصول با ارزش باشد.

ما در بازرگانی سان رایز توصیه می کنیم برای اطلاع از قیمت روز انجیر خشک با کیفیت صادراتی در فصل برداشت انجیر و زمان وفور این محصول اقدام به کسب اطلاع و خرید نمائید تا ضمن خرید انجیر ارزان قیمت بتوانید با توجه به فراوانی از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار شوید.

صادرات انجیر خشک بویژه در مقدار بالا و عمده دارای قوائد خاص خود می باشد چرا که در اولین نگاه قیمت انجیر خشک صادراتی درجه یک تولید شده استهبان بدلیل طی کردن مراحل میکروب زدائی و بالابردن سطح بهداشت تا ارسال نهایی محصول مراحل زیادی را طی می کند و بواسطه شستشو، سورت شدن، داشتن کیفیت بالا و رنگ ویژه نسبت به ارقام متوسط دارای قیمت بالایی نیز می باشد.

امروزه با توجه به پی بردن افراد به خواص میوه های خشک، استفاده از این میوه ها رواج زیادی یافته است. همین امر موجب رقبت کارخانه داران برای ارائه انواع میوه های خشک در بسته بندی های مناسب شده است. و تجار و بازرگانان در پی خرید و فروش انجیر خشک به امر بازاریابی و توسعه تجارت خارجی انجیر پرداخته اند .

بازرگانی سان رایز با ارائه خدمات به روز و قطعا مناسب در جهت توسعه صادرات انجیر خشک بصورت عمده در خدمت تاجران و بازرگانان عزیز ایرانی و خارجی خواهد بود .

برای اطلاع از قیمت انجیرخشک ، موجودی و تنوع محصول انجیر خشک جهت صادرات، مقایسه محصولات خشکباری و نهایتا سفارش و خرید انواع انجیر خشک استهبان می توانید با کارشناس فروش ما (آقای مهدی صدیقی یوسف ) در تماس باشید و یا به شماره های درج شده در وب سایت ما پیام دهید.

مرکز تولید انجیر خشک بصورت عمده کجاست ؟

شهرستان استهبان از شهرهای مهم استان فارس و قطب تولید انجیر در ۱۶۰ کیلومتری شرق شیراز قرار دارد. انجیر این منطقه شهرت جهانی دارد و حجم بسیار زیادی از تولیدات آن علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشور های متعددی صادر می شود.

انجیرخشک صادراتی استهبان در سال 99

آخرین قیمت هر کیلو انجیرخشک صادراتی استهبان در سال ۹۹ می توان از طریق ارتباط با تاجران فعال  در حوزه خرید و فروش انجیر در استهبان بدست آورد . بازرگانی سان رایز فروش انجیر صادراتی و انواع مختلف انجیر با کیفیت و قیمت مطلوب  را در دستور کار فروش خود دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com