فروش خشکبار
خانه / سنجد / بازارهای فعال میوه سنجد در کشور

بازارهای فعال میوه سنجد در کشور

بازارهای فعال میوه سنجد در کشور

میوه سنجد از جمله میوه هایی است که در اراضی زیادی از کشور کشت می شود . این میوه ی باستانی که امروزه ، دیگر تنها به عنوان یک تمثال بر سر سفره عید به کار نمی رود؛ بلکه به علت خواص درمانگری ذاتی که در این میوه وجود دارد، در دهه های اخیر شاهد رشد بسیار زیاد سنجد در نقاط مختلف کشور هستیم.

در این مطلب ما در شرکت سانرایز، از تولید کنندگان و فروشندگان و صادرکنندگان بزرگ میوه سنجد در کشور، سعی خواهیم کرد تا نگاهی اجمالی به این گستردگی و فراوانی کاشت سنجد در کشور، بیندازیم. البته به صورت رسمی، در کمال تاسف، وزارت کشاورزی هیچ آمار دقیقی از وسعت حوزه کشت سنجد در کشور ندارد و بیشتر باید با حدس و گمانه زنی در این مورد، به میزان کشت میوه سنجد در کشور پرداخت.

از مهم ترین مراکز می توان در حوزه ی کاشت میوه سنجد به استان های خراسان، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، سمنان و کردستان و کرمانشاه اشاره کرد
از مهم ترین مراکز می توان در حوزه ی کاشت میوه سنجد به استان های خراسان، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، سمنان و کردستان و کرمانشاه اشاره کرد.

البته میوه سنجد از دیر باز، یکی از محصولاتی بوده است که با توجه به تقاضای بالایی که داشته است؛ تقریبا در تمام کشور کشت می شده است ، اما در این استان ها ، می توان شاهد کاشت زیاد و صنعتی این میوه ی شفابخش و تهیه ی فراورده ها و محصولات مختلف آن بود .

چه بازارهایی در کشور ، بیشتر در حوزه فروش میوه سنجد فعالیت دارند؟

پاسخ به این سوال مستلزم دانستن این نکته است ، که با توجه به فراهم آمدن امکان فروش آنلاین سنجد، امکان دارد بازارهای مجازی میوه سنجد ، بخش عمده ای از بازار فروش سنجد را در اختیار داشته باشد ؛ همان گونه که در شرکت ما، یعنی شرکت سانرایز ، فروش سنجد بدین شیوه صورت می گیرد.

اما عمده بازار های سنتی سنجد، در شهر های بجنورد، ارومیه، تبریز، بازار وکیل شیراز، و بازارهای کرمانشاه است. بخش زیادی از میوه سنجد هر ساله صادر می گردد و بخش دیگر آن هم، که طبق آخرین بررسی ها تقریبا به نیمی از کل سنجد در کشور می رسد، در داخل مصرف می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده سنجد درجه یک شاهرود بصورت اینترنتی

خرید و فروش سنجد ، گیاهان دارویی و میوه های نظیر سنجد امروزه به صنعتی …