فروش خشکبار
خانه / کتیرا / بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال ۱۴۰۱

بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال ۱۴۰۱

بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال ۱۴۰۱ :

مجموعه بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال ۱۴۰۱ و سالهای گذشته می باشد  شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی با ما در تماس باشید .

صمغ کتیرا از گیاهان داروئی صادراتی است که به دلیل خواص زیادی که دارد در بین تولیدکنندگان داروهای گیاهی یا شرکت های داروسازی و همچنین تولیدکنندگان حوزه صنایع غذایی از شهرت بالایی برخوردار است و همانگونه که در سطور فوق اشاره شد در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانان ، تجار و خریداران عمده این محصول در تلاشند تا کتیرا ی مورد نظر خود را از بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده کتیرا صادراتی در انواع مختلف در کشور بنا به نوع نیاز خود و جهت واردات به کشورشان تهیه می کنند.

بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال 1401

در کشورهای شرقی بویژه کشور چین از صمغ کتیرا برای حفظ توان ایمنی بدن، استفاده می کردند. صمغ و شیره کتیرا در آب حل نمی شود ولی شکل ژله ای  به خود می گیرد. کشور ایران در سال ۱۴۰۱ همچون سالهای گذشته  از بزرگترین . مهم ترین فروشندگان  کتیرا در جهان خواهد بود . کتیرای مفتولی پنبه ای شفاف، با کیفیت تر و گران تر از سایر دیگر کتیراست و نوع ورقه ای آن، بهترین محصول به شمار می آید . کتیرا در صنایع مختلفی کاربرد دارد از جمله صنایع شیمیایی ، داروسازی ، آرایشی بهداشتی ، صنایع غذایی و خوراکی ، لبنیاتی ، صنعت شکلات سازی ، صنایع ساختمانی و کاشی سازی و سفالگری و …

خاصیت قوام دهندگی بعنوان استابلایزر در این صمغ گیاهی دلیل همه این کاربردهاست .

مسئله مهم در تامین و تهیه کتیرا این است که با توجه به تنوع صمغ کتیرا ، تامین کننده انواع کتیرا باید از این تنوع محصولی و نمره بندی گوناگون آن با خبر باشد و به پوشش گیاه گون هر منطقه آگاه باشد.

بازرگانی سان رایز بزرگترین تامین کننده کتیرا صادراتی و گیاهان داروئی در کشور در سال ۱۴۰۱ :

مجموعه ما بعنوان یکی از بزرگترین تامین کننده های کتیرا صادراتی درجه یک می باشد که در تلاش است تا محصولات گیاهی خود را ضمن معرفی خواص منحصر بفرد آنها با حفظ کیفیت به قیمت مناسب برای مشتریان حود به سراسر ایران و دیگر کشورها توزیع می کند.

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا با مدیر فروش مجموعه  ما آقای مهندس مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

همانطور که گفتیم کتیرا از صمغ گیاه گون می باشد و از این صمغ برای مصارف خوراکی و دارویی در صنایع مختلف استفاده های فراوانی می شود.

از این رو صمغ گیاه کتیرا می تواند فروشندگان انوع کتیرا را از لحاظ اقتصادی به سود های بالایی برساند.

سورتینگ و نمره بندی حرفه ای و بسته بندی مناسب صمغ کتیرا صدفی و دیگر انواع کتیرا ، عرضه ی این محصول را برای مشتریان راحت تر و حفاظت آن را از عوامل میکروبی و فاسد کننده مطمئن تر کرده است.

بزرگترین تامین کننده انواع کتیرا در سال 1401

در صمغ کتیرا  ماده ای به نام امولسی فایر وجود دارد که از آن به عنوان ژل موی سر برای حالت دادن، براق شدن، استحکام، لطافت و زیبایی مو استفاده می شود.

صمغ کتیرا  بعنوان یک منبع امولسی فایر در صنایع غذایی و داروئی کاربرد ویژه ای دارد این ماده یک عامل سطح فعال است که به عنوان مرز بین دو مایع ناسازگار مانند نفت (روغن) و آب عمل می کند و اجازه می دهد آنها به امولسیون های پایدار تبدیل شوند. امولسیفایرها همچنین چسبندگی را کاهش می دهند، کنترل کریستالیزاسیون و جلوگیری از جداسازی از دیگر کارکردهای این مواد است .

شما میتوانید در سال ۱۴۰۱ نیز همچون سالیان گذشته برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی، خرمنی وگل زرد با مشاورین ما به عنوان بزرگترین تامین کننده کتیرا خوارکی ، داروئی و صنعتی بصورت عمده در تماس باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین : فروش کتیرا مفتولی پنبه …

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان : آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان …

قیمت کتیرا در بازار جهانی

اعلام قیمت کتیرا در بازار جهانی توسط بازرگانی سان رایز : گیاه کتیرا ، با …

قیمت کتیرا صنعتی در بازار

قیمت کتیرا صنعتی در بازار : قیمت کتیرا صنعتی در بازار هر ساله در حال …

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز : یکی از تامین کننده …