فروش خشکبار
خانه / کتیرا / جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای

جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای

جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای

جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای در شرکت سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا در سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرهای تولید کننده کتیرا می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی و بهره برداری در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه ، مقدار تقاضای مصرف کننده در بازار و فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور  بستگی دارد.

جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای

                                                                     

اعلام جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای توسط بازرگانی سان رایز در اینترنت با بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت

 کتیرا پنبه ای یکی از بهترین انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا پنبه ای با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

به همین دلیل جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد و با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا محدود می باشد  آخرین قیمت کتیرا پنبه ای ( مرغوبترین نوع کتیرا ) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می گردد .

سان رایز، با تجربه طولانی مدت ، سالها  در زمینه خرید و فروش کتیرا پنبه ای و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، جدیدترین قیمت کتیرا  پنبه ای و  قیمت انواع کتیرا را با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران و مشتریان قرار می دهد.

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین جدیدترین قیمت خرید کتیرا می باشد . فاکتور دیگری که در، اعلام جدیدترین قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، پنبه ای، میخی و … عرضه می شود .

جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای

جدیدترین قیمت  کتیرا پنبه ای ایرانی با کیفیت در شرکت سان رایز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین جدیدترین قیمت خرید کتیرا ایفا می کنند. ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین و جدیدترین قیمت خرید کتیرا پنبه ای برای خریداران و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

عوامل دیگری که بازرگانی سان رایز ، برای تعیین جدیدترین قیمت خرید کتیرا در نظر می گیرد؛ میزان تقاضا و خرید مشتریان در بازار است. شما با خرید انواع کتیرا از این شرکت ، می توانید با بالا بردن مقدار و تناژ خریدتان از تخفیف ویژه از جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای و خرید با بهترین کیفیت برخوردار شوید .

سان رایز در راستای فروش اینترنتی گیاهان داروئی ، امکان خرید آنلاین کتیرا و دیگر گیاهان داروئی را با به صرفه ترین و جدیدترین قیمت کتیرا پنبه ای ، بر بستر اینترنت برایتان فراهم می آورد ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت این شرکت است  چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خرید را در دسترس داشته باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع مختلف کتیرا

انواع کتیراکدام است : انواع مختلف کتیرا در شرکت بازرگانی سان رایز خرید و به فروش …

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین : فروش کتیرا مفتولی پنبه …

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان : آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان …

قیمت کتیرا در بازار جهانی

اعلام قیمت کتیرا در بازار جهانی توسط بازرگانی سان رایز : گیاه کتیرا ، با …

قیمت کتیرا صنعتی در بازار

قیمت کتیرا صنعتی در بازار : قیمت کتیرا صنعتی در بازار هر ساله در حال …