فروش خشکبار
خانه / مویز بدون هسته / قیمت خرید و فروش مویز بدون هسته در بازار عمده فروشی

قیمت خرید و فروش مویز بدون هسته در بازار عمده فروشی

خرید و فروش مویز بدون هسته به قیمت روز بازار تهران و کیفیت عالی بصورت عمده و با بالاترین کیفیت. جهت سفارش این محصول می توانید با اطلاعات تماس درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

حبه‌های درشت خشک شده انگور سیاه را مویز می نامند.

تهیه و خرید و فروش مویز بی هسته مرغوب به قیمت روز با توجه به تلاطم فعلی بازار واردات این روزها کار سهلی به نظر نمی رسد و نوسانات قیمت این محصول با ارزش و با خواص ناشی از همین تلاطمها می باشد .

  • خواص :

غالبا خوردن مویز بی هسته مرغوب باعث کاهش غلظت خون می شود . ، پس از مصرف مویز بطور مداوم و روزانه در اثر انبساط رگهای خونی ، خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یافته و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری بعمل می آید.

جالب است که علیرغم تصور خیلی ها کالری مویز بی هسته بر اثر خشک شدن بیشتر میشود. مویز دارای ویتامین هایی مثل ویتامین A و B و E می باشد.

از مشهود ترین و معروفترین خواص مصرف مویز جلوگیری از بروز و پیشروی بیماری آلزایمر در انسانها می باشد .

به کسانی که خود را در معرض اینگونه بیماری می بینند توصیه می شود که روزانه تعدادی از این میوه خشک را مصرف نمایند .

توصیه برای خرید و فروش عمده مویز بی هسته وارداتی :

خرید و فروش عمده و جزئی مویز بدون هسته بویژه از نوع وارداتی آن را به ما بسپارید هرچند که این روزها این محصل در بازار داخلی کشور ما نوسانات بسیاری را تجربه کرده است اما ما می توانیم با استفاده از منابع موثق و نزدیک به تولید و واردات هنگام  خریدتان قیمتهای مناسبی را پیشنهاد دهیم .

  • شهر ها و کشورهای تولیدکننده مویز :

علاوه بر تولید کشمش و نهایتا فرآوری آن به مویز در کشور خودمان بعضی از کشورهای آسیایی و نزدیک به ما از جمله ترکیه ، افغانستان و ازبکستان در این امر نیز فعالیت بسیطی دارند .

از مرغوبترین نوع مویز بدون هسته در بازار تهران می توان به مویزی درشت و سیاه که مویز ازبک نامیده می شود یاد کرد .

این نوع مویز از نوعی نژاد انگوری که کشمش مویز ازبک بی هسته از آن حاصل می گردد رقم بلک سیدلس نامیده می شود ،کیفیت بسیار مرغوبی دارد و بالا ترین درصد از خرید و فروش مویز در بازار ایران را به خود اختصاص داده است .

 

  • درجه بندی انواع مویز:

قیمت خرید و فروش مویز بی هسته  بنا به نوع و سایز انگوری که مویز از آن حاصل می گردد دارای اختلاف قیمت و بلحاظ کیفی از درجه بندی یا همان سورت های متنوع برخوردار می باشد.

از تازگی محصول که شرط اول کیفیت و خوشمزگی آن می باشد که بگذریم، بالطبع هر چه حبه های مویز بعد از فرآوری درشت تر و نرم تر باشند از محبوبیت و مرغوبیت بالاتری در بین خریداران برخوردار خواهند بود

برای دریافت مشاوره و خریدمرغوب ترین مویز بی هسته با هر درجه بندی کیفی و با مناسب ترین و بهترین قیمت روز می توانید با شماره های زیر با ما تماس حاصل نمائید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com