فروش خشکبار
خانه / ثعلب / قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال ۱۴۰۰

قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال ۱۴۰۰

قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال ۱۴۰۰ :

قیمت ثعلب را در سال ۱۴۰۰  می توان بصورت روزانه و از طریق ارتباط با کارشناسان بازرگانی سان رایز بپرسید. البته اگر فروشنده ثعلب هستید و قصد فروش محصول برداشت شده اتان را دارید بهتر است قبل از فروش ثعلب در بازار به قیمت نازل با یکی از افراد مجموعه ما ارتباط بگیرید و از قیمت روز ثعلب بصورت منصفانه مطلع شوید .

ثعلب چیست و از چه گیاهی است ؟

ثعلب دارای گونه های متفاوتی است ولی بطور کل می توان گفت ثعلب گونه ای از گیاهان داروئی بسیار مفید است که از غده زیر زمینی گیاهی به نام گل ارکیده بدست می آید . این گیاه پایا و چندساله دارای گلهای خوشه ای و برگهای پهن است.

قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال 1400

گلهای گیاه ثعلب به رنگ صورتی یا سفید با خطوط بنفش و ارغوانی است و برگهای زیرین آن به سمت نوک ، باریک و تیز می باشد. گیاه ثعلب از خانواده ارکیده ها است که دارای گونه های مختلف می باشد.

پوست غدد زیرزمینی گیاه ثعلب ، صورتی و داخل آن سفید است. ثعلب دارای طعم کمی شیرین ، لزج و کمی تند است. محل پرورش و رویش این گیاه معمولا در داخل باغ و بیشه ها می باشد و اغلب از اواخر فروردین تا اواخر خرداد ، زمان گل دهی آن است. طبع گیاه ثعلب گرم و مرطوبی (دموی) می باشد.

ثعلب را از کجا بخریم ؟

اگر خریدار ثعلب هستید و می خواهید که از آخرین قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال ۱۴۰۰ با خبر شوید و نمی خواهید که این محصول را گران بخرید می توانید با کارشناس فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس و از قیمتهای ما با خبر شوید .

 

قیمت ثعلب در بازار ایران چند است ؟

بدلیل نوسانات قیمت ثعلب در بازار این روزها ارائه و اعلام قیمت کار بسیار دشواری شده است و نیز بدلیل سو استفاده دلالان از عدم اطلاع بهره برداران سعی شده است که برای اعلام قیمت ثعلب فقط به فروشندگان و بهره برداران ثعلب و آنهم بعد از رویت بار ثیمت روز ثعلب اعلام شود .

قیمت ثعلب پنجه و ثعلب قلوه در سال 1400

قیمت ثعلب در بازار تهران چند است ؟

در بازار تهران می توانید با مراجعه حضوری یا از طریق ارتباط تلفنی با یکی از تجار به قیمت ثعلب ( ثعلب پنجه یا ثعلب قلوه ) پی ببرید . ما توصیه می کنیم که جهت اطلاع از قیمت عمده ثعلب در بازار تهران و بازار ایران در سال ۱۴۰۰ به مجموعه ما اعتماد و از آخرین قیمت ثعلب اطلاع پیدا کنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com