فروش خشکبار
خانه / آنغوزه / قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانی در بازار تولید شده در شهرهای استحصال شیره این گیاه نادر همچون یزد ، بافق ، کرمان، بیرجند ، شیراز ، بجنورد و…  از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه خرید و فروش آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

برای اطلاع از قیمت روز خرید و فروش آنغوزه ایرانی در سال ۹۹ و دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranorganick.com  تماس بگیرید.

 

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

گیاه شناسی و نام قدیمی و محلی آنغوزه :

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲ متر  هم می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

این برگ‌ها تقسیمات زیادی دارند به طوری که به قطعاتی (لوب دار) دندانه دار تبدیل می‌شوند. گل‌های این گیاه زردرنگ هستند و به صورت گل آذین چتری در انتهای ساقه قرار می‌گیرند. میوه ها دوفندقه ای، بیضی شکل و تقریباً مسطح می‌باشند که روی هر کدام پنج خط وجود دارد و کناره ها بال مانند هستند. رنگ میوه‌ها قهوه ای تیره است. از ریشه یا قاعده ساقه این گیاه بر اثر تیغ زدن ماده ای به نام اولئوگم رزین به دست می‌آید که به آنغوزه مشهور است. آنغوزه ابتدا شیری رنگ است و مزه ای تند و تلخ و نیز بوی بد و متعفنی دارد که تهوع آور است.

 

فواید مصرف آنغوزه :

 

 • برای کشتن کرم‌های داخل باغچه هنگام آبیاری مقداری آنغوزه را در پارچه‌ای گذاشته و داخل آب جلوی شیلنگ بگذارید.
 • محرک نیروی جنسی است.
 • درارآور و ضد سوزش ادرار است.
 • برطرف کننده بلغم است.
 • هضم کننده غذا است
 • درمان کننده رماتیسم و نقرس و سیاتیک است
 • برای درد کمر و مفاصل مفید است.
 • درمان کننده امراض سینه از جمله آسم است
 • دم کرده انجدان رومی تمیزکننده خون کبد است.
 • برای درمان تب‌ها سودمند است.
 • درمان کننده بواسیر

 

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

تعیین قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانی در بازار بستگی به میزان  تولید ، برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت در مناطق تولید کننده می باشد . هر چند که فاکتورهای بسیاری تعیین کننده بسیاری در تعیین قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانی در بازار سال ۹۹ نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی  آنغوزه می باشد.

اظهار این نکته شاید باعث تاسف باشد که صمغ تولید شده آنغوزه در بازار داخلی مشتری ندارد و صد در صد آن بصورت خام فروشی به خارج از کشور صادرات می شود .

 

۶ ویژگی گیاهی و خاصیت داروئی آنغوزه

 1. مقوی معده و بادشکن است
 2. تخم آن ادرار آور است
 3. پادزهر هر نوع نیشی است
 4. برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 5. رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 6. تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین

 

 نکته پایانی :

ما در شرکت بازرگانی سان رایز خرسندیم همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه پائین ترین قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانیدر بازار درکنار مشتریان خود می باشیم تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه  را فراهم آورد.

 

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه

قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانی در بازار :

برای آگاهی از قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه ایرانی در بازار و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

خاکشیر – خرید خاکشیر زرین – فروش خاکشیر زرین همدان – قیمت خرید و فروش خاکشیر نیشابور – قیمت خاکشیر – قیمت فروش هر کیلو خاکشیر – قیمت خاکشیر زرین  – قیمت خاکشیر زرین همدان  – قیمت خاکشیر زرین نیشابور – قیمت روز خاکشیر زرین  – خاکشیر تمیز

فروش عمده کتیرا – قیمت فروش هرکیلو کتیرا – خریدار عمده کتیرا – فروشنده و خریدار کتیرا –

خریدوفروش کلی و جزئی کتیرا در اینترنت

فروش کتیرا  – قیمت فروش کلی کتیرا در بازار ایران

خرید کتیرا – قیمت کلی کتیرا در بازار تهران

قیمت خرید کتیرا کلی – صادرات کتیرا خشک

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com