فروش خشکبار
خانه / گردو / قیمت خرید و فروش گردو و مغز گردوعمده

قیمت خرید و فروش گردو و مغز گردوعمده

قیمت خرید و فروش گردو با پوست و مغز گردوی ایرانی بصورت عمده .
خرید و فروش گردو و مغز گردو ایرانی و وارداتی با تضمین کیفیت و تازگی در بازار ایران و تهران . تحویل در محل مورد نظر شما .

  • خرید و فروش انوع گردو با پوست کاغذی و مغز گردوی صد در صد ایرانی با کیفیت خوراکی و آجیلی و خورشتی

تنوع محصولات فرآوری شده در حوزه گردو نشان از تولید این محصول در سایر کشورهای رقیب بطور چشم گیری خودنمایی می کند .

نگاهی زیرکانه و هوشمندانه به این تنوع محصول و بالطبع قیمت ، تاجر و بازرگان و حتی کاسب جزء هوشمند را به تامل وا خواهد داشت که کدام یک از محصولات وارداتی می تواند جانشین مناسبی برای گردوی تولیدی داخل باشد .

غالبا پاسخ به این سئوال دشوار و سردر گم کننده است .

چرا که گردوی ایرانی مزید بر کیفیت خاص خود از خواص منحصر به فردی برخوردار است که در سایر محصولات مشابه خارجی به ندرت و با نسبت کمتری مشاهده می شود .

با توجه به محدود بودن ظرفیت تولید این محصول در داخل کشور تهیه و تامین این محصول با درجه کیفی بالا همواره با دشواری روبرو بوده است .

 

قیمت خرید و فروش گردو با پوست و مغزگردو در بازار داخلی :

همانطور که در سطر فوق ذکر شد بدلیل محدودیت در ظرفیت تولید و بالا بودن کیفیت گردوی ایرانی قیمت این محصول به نسبت قیمت تولیدات مشابه خارجی از قیمت بالاتری برخوردار است .

قیمت این روزهای مغز گردو ( شهریور ۹۷ ) از نوع ایرانی آن با توجه به آخر فصل بودن در بازار جزئی و ارائه آن در فروشگاههای خشکباری با کیفیت لوکس و صادراتی آن حدودا ۱۲۵ هزار تومان تخمین زده می شود که به تناسب کم و زیاد شدن کیفیت این محصول قیمت نیز متفاوت می شود .

قیمت خرید و فروش گردو ( مغز ) وارداتی از نوع شیلی درجه یک و سفید حدود ۱۱۰ هزار تومان در بازار خرده فروشی بدست مصرف کننده می رسد.

این پایگاه برآن است تا از طریق ارتباط با تولیدکنندگان و تجار دسته اول این محصولات در سرتاسر کشور بتواند در امر تامین، جایگاه ویژه ای نزد مشتریان خود داشته و امنیت روانی , وآسودگی خاطر خریداران خود را تامین نماید .

برای دریافت قیمت خرید و فروش مغز گردو بصورت کلی و جزئی می توانید با مدیر فروش مجموعه ما از طریق شماره های ذکر شده در پایان مطلب تماس حاصب نمائید .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com