فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی در شرکت سان رایز

قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی در شرکت سان رایز

قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی در شرکت سان رایز :

قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی در شرکت سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد .

قیمت کتیرا خرمنی توسط شرکت سان رایز ، دارای بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت :

کتیرا خرمنی یکی از انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا خرمنی با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

به همین دلیل قیمت کتیرا خرمنی که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد و با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا محدود می باشد  قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا خرمنی ) پایین تر از گونه های مفتولی کتیرا تعیین می گردد .

بازرگانی سان رایز ، با تجربه طولانی مدت ، سالها  در زمینه خرید و فروش کتیرا خرمنی و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، قیمت انواع کتیرا را بویژه قیمت کتیرا خرمنی را با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می دهد.

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت خرید می باشد .فاکتور دیگری که در، قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، مفتولی ، میخی و … عرضه می شود .

قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی  ایرانی بسیار با کیفیت در شرکت سان رایز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت خرید کتیرا ایفا می کنند. ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

عوامل دیگری که بازرگانی سان رایز ، برای تعیین قیمت خرید کتیرا  در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. شما با خرید انواع کتیرا از این شرکت ، می توانید با بالا بردن مقدار و تناژ خریدتان، به کمترین قیمت خرید را ، اما با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید .

سان رایز با فراهم آوردن امکان خرید این گیاه با به صرفه ترین قیمت صادرات عمده کتیرا خرمنی ، بر بستر اینترنت تهیه ی کتیرا را برای شما مخاطبان و مشتریان عزیز ، به راحت ترین حالت ممکن تبدیل کرده است و کافی است با مراجعه به یکی از وب سایت های ما ، هر گونه کتیرا را در هر حجمی و میزانی سفارش دهید ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت این شرکت است، چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خرید ، در دسترس داشته باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین : فروش کتیرا مفتولی پنبه …

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان : آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان …

قیمت کتیرا در بازار جهانی

اعلام قیمت کتیرا در بازار جهانی توسط بازرگانی سان رایز : گیاه کتیرا ، با …

قیمت کتیرا صنعتی در بازار

قیمت کتیرا صنعتی در بازار : قیمت کتیرا صنعتی در بازار هر ساله در حال …

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز

تامین کننده کتیرا مفتولی داروئی و خوراکی به قیمت روز : یکی از تامین کننده …