فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان

قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان  رابطه مستقیمی با کارکرد ها و میزان  بهره گیری از خواص بسیار سودمند این گیاه در صنایع مختلف دارد . هرچند که همه ویژگیها و خواص این گیاه امروزه چندان برای ما روشن نیست . اما همین ویژگیهای مشخص شده در نوع خود بسیار اهمیت دارند و می توانند نقش بسیار مفیدی را در اقتصاد داشته باشند .

قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان

 

شرکت بازرگانی سان رایز یکی از مراکز تعیین قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و سایر شهرها و مناطق کاشت می باشد که تمامی فاکتورها در تعیین قیمت نهایی لحاظ می شود . برای آشنایی ابتدایی با این ویژگی ها  شرکت سانرایز، یکی از معدود مراکز خرید و فروش و صادرات کتیرا در ایران در این مطلب و مطالب بعدی شما را با این ویژگی ها آشنا می نماید .

کاربرد های کتیرا در صنایع گوناگون :

طبق تحقیقات بعمل آمده در بخش تحقیقات شرکت بازرگانی سان رایز یکی از مراکز تعیین قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و بازار تهران به این نتیجه منتهی شده است که کاربردهای متنوع کتیرا در صنایع حیاتی متعدد از این محصول توانسته است یک محصول استراتژیک و با اهمیت خلق کند و به همین دلیل قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان نیز که یکی از شهرهای مهم تولید این محصول می باشد نیز از قیمت قابل توجهی برخوردار است .

 

در بخش اول این مطلب ، به تشریح اهمیت این گیاه و همچنین به برخی کاربرد های آن  در دنیای امروز اشاره می کنیم . نقطه شایان ذکر و پر اهمیت در مورد کاربرد کتیرا این است که در میان پزشکان طب سنتی، نظر یکسانی در مورد ویژگی های کتیرا و همچنین کاربرد های کتیرا ، وجود ندارد.

 

در اکثر مواد آرایشی –بهداشتی امروزی، کتیرا یکی از اصلی ترین مواد است

و این ویژگی فیمت کتیرا در اصفهان را که یکی از قطب های اصلی تولید کننده این محصل است تحت تاثیر قرار داده است .

 برخی ازآنان کتیرا را ماده ای معتدل و برخی دیگرسرد وخشک می دانند . اما هرچه به سابقه استفاده از کتیرا در  گذشته برگردیم ، کاربرد های کتیرا بیشتر نمودار می گردد . این گیاه با ارزش در گذشته های نه چندان دور یکی از اصلی ترین و بنیادی ترین ، مواد جهت استفاده در مواد آرایشی سنتی ایرانی بوده است .

با توجه به تحقیقات میدانی بعمل آمده در شرکت بازرگانی سان رایز  با افزایش دانش و بهره گیری از دانش روز و رشد تکنولوژی اهمیت و کاربردهای داروئی آن نیز بیش از پیش نمایان شد بطوریکه از دیگر کاربرد های کتیرا در گذشته و حال را می توان به خواص بهداشتی و نظافتی این گیاه اشاره کرد .

متاسفانه با عرضه شدن موارد آرایشی – زیبایی امروزی ، با ترکیبات عموما شیمیایی کتیرا و کاربرد های کتیرا به طور مجزا کمتر مورد استفاده قرار می گیرد . و با بالا رفتن قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و سایر شهرهای تولید کننده آن ، خرید و فروش کتیرا تحت الشعاع قرار گرفته و این روزها  این محصول دیگر بازار گرم گذشته خود را  تجربه نکرده است .

قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان

 

شرکتهای تولید کننده که از کتیرا بعنوان مواد اولیه استفاده می کنند  با توجه به افزایش قیمت به فکر جایگزین کردن مواد دیگری افتاده و نتیجه های مطلوبی نیز در این بدست آورده اند .

اما جالب است بدانید که در برخی تولیدات گیاهی امروزی کتیرا می تواند نقش یکی از اصلی ترین مواد را ایفا کند مشروط به اینکه قیمت خرید و فروش کتیرا به صرفه اقتصادی بیانجامد .

شاید اشاره به این نکته بد نباشد که نوسانات قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و دیگر شهرهای تولید کننده بازار این محصول را در ابهام فرو برده است و هزینه های استحصال آن با میزان برداشت یکی دیگر از فاکتورهای تعیین قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و بازار تهران می باشد .

برای خرید و فروش و اطلاع از تازه ترین قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و سایر شهرهای تولید کننده کتیرا با بازارگانی سان رایز در ارتباط باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع مختلف کتیرا

انواع کتیراکدام است : انواع مختلف کتیرا در شرکت بازرگانی سان رایز خرید و به فروش …

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین

فروش کتیرا مفتولی پنبه ای خالص در بازار ایران بصورت آنلاین : فروش کتیرا مفتولی پنبه …

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان

آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان : آخرین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان …

قیمت کتیرا در بازار جهانی

اعلام قیمت کتیرا در بازار جهانی توسط بازرگانی سان رایز : گیاه کتیرا ، با …

قیمت کتیرا صنعتی در بازار

قیمت کتیرا صنعتی در بازار : قیمت کتیرا صنعتی در بازار هر ساله در حال …