فروش خشکبار
خانه / موسیر / قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید

قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید

قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید

بازرگانی سان رایز مرکز اطلاع از قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید می باشد این را تجربه کاری ما در چند سال گذشته می گوید و شهرت نیک مجموعه ما گواه بر صداقت ما در گفتار ماست .

با توجه به تنوع کیفیت موسیر کاربردهای متفاوتی دارد و در صنایع غذایی مختلف جایگاه ویژه خود را دارد از جمله  این مصارف می توان موسیر برای مصارف ترشیجات ، موسیر با کیفیت مطلوب لبنیات و موسیر با کیفیت صادرات را ذکر کرد .

گیاه موسیر، گیاهی چند ساله از خانواده سیر و پیاز که به همان اندازه از خواص دارویی برخوردار است. به طور کلی از موسیر برای درمان رماتیسم، ترمیم زخمهای سطحی و خلط سینه استفاده میشود و عمده مصرف آن در صنایع غذایی به عنوان طعم دهنده است.

از پیاز خوراکی این گیاه در ماست، ترشی و تهیه غذاها استفاده میشود و بویش به مراتب از سیر کمتر است . ریشه این گیاه شبیه به یک پیاز درشت است و برگهای آن باریک و دراز بوده است گلهایی به رنگ بنفش مایل به قرمز دارد . این گیاه عطر، بو و طعم مطبوعی به غذاها داده ضمن آنکه خواص بیشماری نیز برای شما به ارمغان می آورد.

شاید تعجب کنید که موسیر به عنوان یک میوه یا یک پیاز زیر زمینی مانند پیاز نرگس، پیاز لبو، و بسیاری از گل های دیگر که پیازشان خوراکی است . دارای چه استفاده ها و چه کاربردهایی است .  کاربردهای موسیر با توجه به تنوع آن در هر صنعتی متفاوت است ، این پیاز با توجه به تعدد آن در غالب کشورها بدلیل کارکردهای متنوعش پرطرفدار است . انواع و کاربرد موسیر در هر کشور و حتی در هر شهر و منطقه  بنا به ذائقه ی مردم آن کشور با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد .

بازرگانی سان رایز با توجه به این تنوع توانسته است چون سالهای گذشته در زمینه اطلاع رسانی از قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید نیز فعال باشد . از این رو آشنایی با کاربرد موسیر و کاربرد آن در صنایع گوناگون از جمله مهمترین آنها یعنی صنایع غذایی می تواند ما را در امر تجارت و خرید و فروش موسیر در بازار ایران موفق گرداند.

قیمت هر کیلو موسیر لبنباتی همدان در سال جدید

شرکت بازرگانی سان رایز  تلاش دارد که با اطلاع رسانی از قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید

همچون سالهای گذشته با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت به مصرف کنندگان بویژه لبنیاتی های فعال و محترم ارائه دهد . این مجموعه  با ارائه محصولات با کیفیت و منحصر به فرد و استراتژیک در امر تجارت گیاهان داروئی بویژه خرید و فروش موسیر لبنیانی  فعالیت مستمر دارد تا از این فرصت در رشد اقتصادی کشور در کنار هموطنان سهیم باشد .

 معرفی شرکت بازرگانی سان رایز بعنوان مرکز فعال صادرات ، با اعلام قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید در خدمت تاجران و مصرف کنندگان عمده موسیر می باشد.

.

بازرگانی سان رایز در نظر دارد تا با معرفی خود به تاجران و فعالان حوزه گیاهی از فعالیت خود بعنوان مرجع مطمئنی برای ارائه قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید نام برده و در این بین به کمک تجارت این محصول بیاید .

با رشد تولید داخلی بویژه تولید محصولات گیاهی و کشاورزی می توانیم در جهت توسعه تجارت و اقتصاد خود گامهای مهمی برداریم .

از این رو بازرگانی سان رایز بعنوان مرکز خرید و فروش موسیر و ارائه مناسب ترین و ارزانترین قیمت هر کیلو موسیر تازه در سال جدید  تصمیم بر توسعه تجارت این گیاه پر ثمر داشته باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com