فروش خشکبار
خانه / تخمه ژاپنی / مرجع صادرات خشکبار به خاورمیانه

مرجع صادرات خشکبار به خاورمیانه

صادرات خشکبار در سال های اخیر به عنوان یکی از مهم ترین اقلام، در کشور ما صورت گرفته است. جالب است بدانید در سال های اخیر و با وجود تشدید تحریم ها علیه ایران، ۵ درصد از کل صادرات سالیانه کشور ما به جهان را خشکبار تشکیل می دهد که درصد زیادی است. البته در سال های آتی پیش بینی می شود تا این سهم درصدی بازهم افزایش یابد.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با این مجموعه به عنوان مرجع صادرات خشکبار به خاورمیانه آشنا کنیم. این مجموعه در سال های اخیر با تولید انواع خشکبار با کیفیت به خصوص تخمه ژاپنی، توانسته است تا جایگاهی ویژه در میان مشتریان مهم و عمده خشکبار در بازار خاورمیانه به دست آورد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

خشکبار صادراتی

در تمامی گروه های محصولی که از ایران صادر می شود، خشکبار یکی از برترین محصولات است. این محصولات در ایران به دلیل استعداد زمین و همچنین سابقه تولید انواع مختلف، در دنیا دارای کیفیتی بسیار بالا هستند به طوریکه محصول کشور ایران در حوزه خشکبار برای تمامی فعالان این حوزه شناخته شده است.
این مجموعه با دارا بودن تولید بالای انواع خشکبار با کیفیت توانسته است تا از مزارع و زمین های مناطق مستعد کشور، محصولات درجه یک را برداشت نماید. شما باید بدانید که در صادرات یکی از مهم ترین عوامل که بسیار مهم است، کیفیت محصول شما است. این گروه توانسته است تا با ارائه کیفیت جهانی خشکبار در سال های اخیر
محصولات خود را به کشورهایی همچون عراق، ترکیه، پاکستان و افغانستان صادر کند. در ادامه مقاله نکاتی مهم در خصوص این شرکت به عنوان مرجع صادرات خشکبار به خاورمیانه بیان شده است.

مرجع صادرات خشکبار به خاورمیانه

همانطور که گفته شد این شرکت تمامی انواع خشکبار درجه یک را به خاورمیانه و سایر نقاط جهان صادر می کند. در این قسمت از مطلب نکاتی مهم در این خصوص برای شما بیان می شود:

  1. شما می توانید تمامی سفارشات خود را از طریق این مجموعه تامین کنید.
  2. این شرکت در سال های اخیر توانسته است یکی از بهترین تولیدکنندگان تخمه ژاپنی با کیفیت در ایران لقب گیرد. شما می توانید در ارتباط با ما، خرید و فروش و صادرات تخمه ژاپنی را در تناژ انجام دهید. زادگاه این محصول که در واقع تخمه جابانی نام دارد، در ایران واقع شده است و با کیفیت ترین نوع این محصول متعلق به ایران و شهرستان دماوند است.
  3. صادرات خشکبار با درآمد ارزی سالیانه ۲ میلیارد دلار یک زمینه کاری بسیار عالی برای تاجران است.
  4. مجموعه ما توانسته است تا با تولید مدرن و انبوه انواع خشکبار از جمله تخمه ژاپنی، اعتماد مشتریان خارجی خود را به دست آورده است به طوری که از کشورهای عراق، ترکیه و… همواره دارای پیشنهادات مختلف است.
  5. شما باید بدانید که محصول شما برای صادرات خشکبار به هیچ وجه نباید کهنه بوده و یا دارای اضافات باشد. انواع پاک شده این محصول در بازار های جهانی با قیمتی مناسب به فروش می رسند.

تخمه ژاپنی

شما می توانید تمامی سفارشات خود و یا سوالات خود را از این مجموعه به عنوان مرجع صادرات خشکبار ایران، در تماس با کارشناسان بیان کنید. برای اطلاع از قیمت روز، خرید و فروش عمده و جزئی محصولات ما می توانید از طریق اطلاعات پایان صفحه با مدیر فروش سایت آقای مهدی صدیقی تماس حاصل نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com